Září 2016

Velká podzimní anketa - Nejoblíbenější zpěvačka

26. září 2016 v 10:00 Velká podzimní anketa

Ahoj všichni, je tady pondělí a s ní i první anketa. Anketa bude trvat týden a v neděli v osm večer bude vyhlášení. Jako první z kategorií je Nejoblíbenější zpěvačka a nominování byli:

Anketa ukončena + fotky soutěžících v celém článku


Zpátky v čase - Anketa s Ludmilou

25. září 2016 v 12:00 Zpátky v čase

Ahoj všichni, máme tady neděli a s ní poslední zpáteční cestu a tentokrát anketu s Ludmilou. Vyberu vám zase pár nejkrásnějších okamžiku z každé sezóny. Užijte si to :)

Všechny okamžiky v celém článku

Tini: El Gran Cambio De Violetta - 1.část fotek

24. září 2016 v 13:13 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Jen tak jsem hledala nějaký fotky ohledně filmu a narazila jsem na úžasný fotky z Amsterdamu a další z různých zemí atd. A řekla jsem si že je vám musím ukázat. Jsou to všechno spíš momentky, ale jsou úžasný sami posuďte :)


Více fotek v celém článku


Tini: El Gran Cambio De Violetta - Celý film s anglickými titulky

24. září 2016 v 12:02 Tini: El Gran Cambio De Violetta

Tini: El Gran Cambio De Violetta je film, který zakončuje vlastně celkově svět Violetty a my máme možnost se na něj podívat. Film je pouze ve španělském znění, ale také s anglickými titulky, ale pro ty kteří mají televizy od O2 mají štěstí, protože film je ve videotéce za 55Kč a s českými titulky. Já jsetš film neviděla takže nevím jak to v té videotéce bude se zvukem a kvalitou, ale chci se na něj teď o víkendu podívat takže vám pak napíši svůj názor a jak to vypadá. Také jsem našla dvě verze na Youtube, ale kvůli autorským právům už byli zablokovány, ale aspoň vám to sem přidám ve španělské verzi a i s titulkami.

Španělská verze

S anglickými titulkyVelká podzimní anketa

23. září 2016 v 10:00 Velká podzimní anketa

Ahoj všichni, protože nám začal podzim tak jsem se rozhodla, že uspořádám Velkou podzimní anketu. Bude 10 katagorií a každé ponděli bude jedna z kategorií a v neděli bude vyhlášení. Doufám, že se vám anketa bude líbit a teď vám tady ukážu těch 10 kategoriích:


Zpátky v čase - Anketa s Violettou

18. září 2016 v 12:00

Ahoj všichni, je tady neděle a s ní předposlední zpáteční cesta, ale bude to i s anketou. V této cestě si připomeneme Violetty nejkrásnější okamžiky. Z každé sezóny vyberu několik nejhezčích a přidám vám je sem.


Všechny okamžiky najdete v celém článku

Zpátky v čase - Anketa?

17. září 2016 v 11:37 Zpátky v čase

Jak jsem ve Zpáteční cestě s Ludmilou psala, že nás měla čekat anketa s Violettou tak nevyšla, protože jsem ji neměla připravenou, ale zítra na 100% vyjde a doufám, že se těšíte. Jediné co vám řeknu je že to bude celé shrnutí celé Violettiny cesty :). Tak zítra jako obvykle ve dvanáct to tady máte.


Nová náplň blogu?

17. září 2016 v 10:51 Blog
Jak všichni víte nedávno jsem vydala článek o tom jak se vás ptám co s blogem, protože polovina blogu se díky konci Violetty začala měnit na serál Soy Luna a já nevěděla co s nim a napsala jsem vám ten článek, ale nikdo se neozval, a proto vydávám tento a chci se vás zeptat znovu. Chtěli byste novu náplň blogu?

1. Blog o Soy Luně
2. Blog o Tini a Mechi
3. Blog o úplně něčem jiné
4. Blog o Soy Luně a Tini a Mechi

Určitě my svůj nízor napište dolů do komentářů. Ráda si je přečtu :).


Affiliates

17. září 2016 v 10:45 Affiliates
Takže máme tady vyhlášení affs. Chtěla bych vám říct, že se zapsali tři a z toho jeden blog byl smazán, ale zase jeden blog se přidal takže celkem jsou tři. Samozřejmě kdo se bude chtít ještě dodatečně zapsat tak může tady dolů do komentářů nebo ZDE. Affs jsou tedy pouze tři, ale třeba u dalšího náběru jich bude víc. Ikonky jsou v menu již také a doufám, že se vím líbí. A aby jste je viděli tak je přidám i sem :).Photo of the mounth - Září

17. září 2016 v 9:58 Photo of the mounth
Fotku na měsíc září nechám tu Tini, protože když jsem koukala na výsledky tak fotky byli v remíze takže tu anketu použiji na jiný měsíc a jak víte tak už je anketa na říjen a je v duchu Violetty LIVE. Bud ráda když budete hlasovat :)

Fotka měsíce na říjen ZDE