Blog

Jsem zpátky!!

26. února 2017 v 19:43
Ahoj všichni, konečně jsem po měsíci tady a mám plno nápadů takže se máte na co těšit. Během dneška vám nějaké prozradím a další se budete postupně dozvídat. Jinak vám chci strašně poděkovat za vaši trpělivost. Dále vám chci poděkovat za 1000 návštěv na blogu! Mám z toho strašně moc velkou radost a doufám, že ta čísla jen porostou jste opravdu nejlepší a já se vám to pokusím vrátit.


Jako první projekt bude ten, že od března každý měsíc bude speciální. A ten březnový bude Měsíc s Violettou 1.série. Každý den vám přidám 2-3 díly z Violetty z první série. Také bude na konci měsíce kvíz s otázkami, podle toho o čem se celý měsíc mluvilo, ale budou také různé informace a tak dále. Budeme se bavit i o charakteristice hlavních postav, ale určitě bude také anketa vždy v daný měsíc s daným tématem. Doufám, že se těšíte a 1.března se můžete těšit na první speciální layout.

POZASTAVENÍ!!

5. ledna 2017 v 21:24
Ahoj všichni, chtěla bych vám říct, že od dněšního dne asi do konce ledna možná déle bude pozastavený blog. Proč? Mě začíná těžké období ve škole a potřebuji se tomu teď hodně věnovat. Blíží se pololetí a pololetní vysvědčení devátého ročníku je důležité kvůli přihláškám na školy a taky mi začínají přípravné kurzy a to bych už vůbec nestíhala. Tímto bych se taky chtěla omluvit všem AFFS, že teď nebudu bohužel obíhat blogy, ale snad v tom únoru bych se mohla vrátit, ale nic neslibuji.

Ještě bych vám chtěla dodatečně popřát krásný Nový rok a doufám, že se vám bude ve všem dařit a hlavně ať jste všichni zdraví to je to nejdůležitější.

Dále vám chci popřát, těm co se teď blíži pololetí tak ať se vám povedou testy a máte dobré vysvědčení a také bych i chtěla popřát všem štěští co mají nebo budou mít talentové zkoušky, protože vím, že ty jsou teď tak ať se vám podaří jestli tady někdo takový je.

Všem vám přeji mnoho úspěchů ve škole a snad se uvidíme co v nejbližším článku.

Blog na twittru

27. prosince 2016 v 20:23
Ahoj všichni, před chvíli jsem oficiálně vytvořila účet na twittru. Když budete chtít tak mě tam můžete sledovat a dozvídat se různé novinky o blogu. :)

Tini a Mechi @TiniandMechiCZ

Nové ikonky

26. prosince 2016 v 21:30
Řekla jsem si, že prostě bude ten nový rok tak blog se musí změnit a tak jsem vyrobila nové ikonky. Doufám, že se vám líbí a určitě mi vaše názory napište do komentářů. :)))

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok

26. prosince 2016 v 21:07
Je to s malém opožděním, ale i tak vám to sem napíšu. Před dvěma dny tadybyl Štědrý den a to je jeden z nejhezčích dnů v roce a já doufám, že jste si ho užili stejně tak jako já. A jak všichni víme tak za pár dní tady máme Silvestr a to znamená Nový rok. A protože nevím zda se na blog ještě do Nového roku dostanu tak bych vám chtěla popřát do nového roku jen to nejlepší a určitě vstupte tou správnou nohou. A doufám, že jste pod stromečkem našli všechno to co jste si přáli a určitě mi do komentáře napište co jste dostali a zda jste dostali něco od Violetty.
A ještě jednou Šťastný Nový rok!

Nové gifs

26. prosince 2016 v 20:08
Když už máme ten nový layout tak i nové gifs. Gifs jsou v takové oslavové náladě takže k Novému roku se to úžasně hodí.
Doufám, že se vám líbí. :))

1. Holky zpívají Veo veo
2. Violetta a Leon zpívají Podemos
3. Ludmila zpívá Te creo
4. Studenti zpívají Ser mejor
5. Studenti zpívají Euforia

1.

2.

3.

4.

5.

Nové gifs

21. října 2016 v 16:18
Ahoj všichni, tak jsem stihla i vytvořit gifs k novému layoutu. Snažila jsem se aby aspoň trošku ladili s podzimem a doufám, že se vám budou líbit.

1. Violetta hraje v parku na kytaru
2. Ludmila zpívá v parku Ven y canta
3. Hoy somos más ze 3.sezóny

1.

2.

3.

Nová náplň blogu?

17. září 2016 v 10:51
Jak všichni víte nedávno jsem vydala článek o tom jak se vás ptám co s blogem, protože polovina blogu se díky konci Violetty začala měnit na serál Soy Luna a já nevěděla co s nim a napsala jsem vám ten článek, ale nikdo se neozval, a proto vydávám tento a chci se vás zeptat znovu. Chtěli byste novu náplň blogu?

1. Blog o Soy Luně
2. Blog o Tini a Mechi
3. Blog o úplně něčem jiné
4. Blog o Soy Luně a Tini a Mechi

Určitě my svůj nízor napište dolů do komentářů. Ráda si je přečtu :).

Nové gify

18. srpna 2016 v 16:44
Ahoj všichni, když už máme ten nový layout tak i nové gify nesmí chybět. Doufám, že se vám líbí, stejně jako mě :)

1. Roxy a Fausta
2. Si es por amor
3. Hoy somos más
4. Tini a Mechi (a ten tam zůstane na trvalo :))

1.

2.

3.

4.

Ask

6. července 2016 v 20:19
Můj blog je právě na Asku. Když budete mít nějakou otázku určitě se ptejte. Moc ráda vám odpovím a jestli se bojíte tak určitě nemusíte. :)

Vítejte!

5. července 2016 v 20:12
Ahoj všichni, chci vás přivítat na svém blogu o Martině (Tini) a Mercedes (Mechi). Blog budu stále vylepšovat, ale je jasné, že ze dne na den to nebude. Na tomto blogu najdete všechno o holkách, ale také možná sem tam něco i o ostatních. Budu zde psát i příběh, ale to nevím kdy přesně bude a to není jediné co budu dělat bude toho samozřejmě víc.
Budu ráda když můj blog navštívíte a zanecháte sem tam nějaký ten komentář.

Moc děkuji Tinuš <3.

 
 

Reklama