Layouty

Summer is here

18. června 2017 v 19:28
Jelikož tady za chvílí máme léto, tak i blog se oblékl do letního kabátku. V Titulce máme momentky z 1.,2.,3. sezóny a fotky Ludmily a Violetty z 1. - 3.sezóny. V pozadí klasicky moře a všechno je to v nádechu modré barvy.
Snad se vám layout líbí. Budu ráda za každý komentář. :))))

Měsíc s Violettou - 1.série

1. března 2017 v 17:38
Ahoj všichni, tak a máme tady 1.března a s prvním březnovým dnem začíná i naše pětiměsíční období s Violettou. Březen bude v duchu 1.sezóny seriálu Violetta, a proto je k tomu tématický layout. Layout je v nádechu fialové barvy. V titulce jsou některé momenty první série a pozadí je do fialova a do růžova. Doufám, že se vám layout líbí a vaše názory mi napište do komentářů. :)

Oprava - Rok 2017

27. prosince 2016 v 16:21
Ahoj všichni, mám tady opravu layoutu Rok 2017, protože jsem pod článkem měla komentář, že ten korek v té titulce moc nesedí a je pravda, že v mé hlavě vypadal dobře, ale na konec to byla pohroma, a proto tady mám celkovou úpravu layoutu. Fotky jsou stejné až na to, že místo korku je tam ohňostroj stejně jako v pozadí. Doufám, že se vám líbí a vaše názory mi určitě napište do komntářů. :)

Rok 2017

26. prosince 2016 v 19:53
Ahoj všichni, protože se nám blíží ten rok 2017 tak jsem si řekla, že i blog by se měl obléct do nového a být připravený na nový rok. Tento layout ani nijak barevně zaměrený není. V titulce jso fotky holek z roku 2016 a v pozadí je jak jinak ohňostroj. Doufám, že se layout líbí a určitě mi do komentářů napište vaše hodnocení. Taky se těšíte na Nový rok?

Veselé Vánoce

1. prosince 2016 v 19:32
Ahoj všichni, je tady prosinec a snim i layout. V titulce jsou různé fotky herců jak ze seriálu tak z reálu a v pozadí jak jinak vánoční lesk. Všechno je spíš v nádechu červené barvy. Doufám, že se těšíte na Vánoce a že tento layout vás trochu naladil do té vánoční nálady. Vaše názory mi určitě napište dolů. :)))

Autumn is here...

21. října 2016 v 10:39
Ahoj všichni, máme tady pozdim a s ním i tematický layout. Jak si můžete všimnou je tam jedna fotky Tini a jedna Mechi a jedna jejich společná a nad jejich hlavami jsou listy jak to k podzimu patří. V pozadí jak jinak jsou listy a všechno je spíš v zeleném nádechu. doufám, že se vám líbí a určitě váš názor mi napište do komentáře. Děkuji. :))))

Back at school

18. srpna 2016 v 9:05
Ahoj všichni, jak všichni víme tak přesně za dva týdny začíná škola, a proto i nový layout. Layout je v takové školní náladě. Je plný momentek Violetty a Ludmily ze studia. V pozadí je chodba studia a je to spíš ve fialovém nádechu. Doufám, že se vám layout líbí a určitě mi svůj názor napište do komentářů. :))))

Summer 2016

5. července 2016 v 20:59
Letní prázdniny jsou tady a i letní a zároveň prázdinový layout. Layout je samozřejmě v letním nádechu. Na fotografiích si můžete všimnout fotek holek. Zároveň v pozadí moře jak se k létu patří. Doufám, že se vám layout líbí a urřitě budu ráda za nějaký ten komentář. :)

 
 

Reklama