Ostatní

Omluva!! - Ještě jsem neskončila

18. června 2017 v 15:35
Ahoj všichni, ano ano po několika měsících jsem se zase vrátila. Chtěla bych se všem strašně moc omluvit, že jsem tady nebyla, ale bohužel jsem si v tom březnu uvědomila, že za chvíli jsou přijímačky a já jsem začala panikařit. Všechny moje koníčky, včetně blogu jsem ukončila a věnovala jsem se pouze učení. Po přijímačkách jsem se chtěla vrátit do starých kolejích, ale na naší škole se devatý ročník neuzavírá záverečnými testy, ale malou maturitou a mě nezbývalo nic jiného než se jenom učit. Takže duben přijímačky, květen učení na malou maturiru a je tu červen. 5. - 6.6. jsme měli malé maturity a 8.6. jsme měli ples na ukončení a 11.6. jsme odjížděli na školu v přírodě a teď v pátek jsme se vrátili.
Já bych se dneska chtěla vrátit do starých kolejí, ale nejsem si úplně jistá jestli to vyjde, protože je konec školního roku a já jsem v devítce, takže budou rozlučky a jelikož já jsem hodně citlivý člověk tak to ponesu hodně těžce a bojím se, že by to odensly i moje články, proto vám neslibuji nic, ale snad od července bych měla už normálně se vrátit do starách kolejí.

Říkat vám o různých novinkách asi nemá cenu, protože vy je už víte buď ze soc.sítích anebo z jiných blogů. Co vám, ale můžu slíbit tak vám sem dám článek z 9.4.2017, protože to jsem se přemístila na celý den do Vídně, protože jsem tam byla na koncertu TINI. Přidám vám sem nějaké fotky, které jsem fotila já, ale sehnala jsem i jiné a pokusím se sem dát i svoje videa, ale když tak vám sem dám jiné, určitě se dovíte moje pocity.

Dále nevím zda mám pokračovat s Měsíc s Violettou 1,2,3,...a dalšími? Chcete abych to v červenci obnovila a pokračovala nebo nechcete? Odpovědi mi pište prosím do komntářů.

Za chvílí zde budete mít nový layout a gify.

A to je zatím pro dnešek všechno :)

Holky na sociálních sítích

27. prosince 2016 v 20:32
Výsledek obrázku pro twitter
Martina Stoessel - @TiniStoessel
Mercedes Lambre - @Mechilambre


Výsledek obrázku pro instagram png
Martina Stoessel - tinitastoessel
Mercedes Lambre - mechisoy

Výsledek obrázku pro youtube
Martina Stoessel - TINI

Nešel internet...

15. prosince 2016 v 19:29
Ahoj všichni, chtěla bych se všem omluvit že dlouho nic nevyšlo, ale bohužel nám přestal fungovat a já nemohla nic dělat, ale teď už je to všechno v pořádku a já v klidu můžu pokračovat ve své práci a teď doženu advetní kalendář a od zítřka to půjde zase normálně.

Opravdu se moc omlouvám.
Mrzí mě to...

Škola....

21. října 2016 v 10:55
Ahoj, všichni moc mě mrzí že tady teď moc nejsem, ale nějak jsem pozadu. Ve škole je toho hodně a já se spíš potřebuju věnovat ji, ale nějaké článku tady možná i najdete, ale vždy po nějaké době...
Jak jste si sami všimli tak nevyšla ani už anketa..já vím, ale opravdu se v neděli budu snažit dát vyhodnicení poslední a v pondělí snad přijde nová. Opravdu mě to mrzí...
Také vím, že je hodně novinek okolo Tini a ty se vám nějak pokusím sem přinést, ale nevím kdy...
Také jste si možná mohli všimnout, že je nový layout a budou samozřejmě i nové gify.

Mám tady vyjádření i k staré otaázce co s blogem. Ivet a Harry se k tomu vyjádřili moc hezky a také s nimi asi souhlasím, protože blogů o Soy Luně je opravdu hodně a abych pravdu řekla mě ten seriál ani moc nezaujal...
Takže blog bude o Tini a Mechi a tak to zůstane. Takže se můžete těšit na články a různé hry a projekty spojené s herečkami, ale také i se seriálem Violetta.

Také bych vám chtěla připomentou, že byl a stále je otevřený kvíz s Mechi, kterého se můžete účastnit. Jinak už je taky nová anketa o novou fotku měsíce, kde tentokrát vybíráte z konečných momentů. A také máte vypsaný koncert Tini kde všude bude.

Nové logo

1. října 2016 v 11:26
Ahoj všichni, rozhodla jsem že změním logo na takové jednodušší styl. Co myslíte, které je hezčí? :)

------------>

Po pauze zpět :)

17. září 2016 v 9:34
Ahoj všichni, chci vám všem omluvit že jsem tady dlouho nebyla, ale začala škola a já jsem se musela připravovat, protože jsem v devítce a čekají mě přijímačky a musím se učit a všichni to známe. Jinak mám tedy pár novinek informací atd. Také vám něco řeknu o fotce měsíce a změnou blogu a prostě uvidíte. Dnešní celý den se vám tady budu věnovat, protože venku prší a já mám volno a tak jsem si řekla, že zapracuju zase na blogu. Takže se můžete těšit :).
A jak vám to jde ve škole? A ve které jste třídě?

Jsem zpět!

9. srpna 2016 v 10:51
Ahoj všichni, omluvám jsem že jsem nepřidávala články, kromě Zpátky v čase, byla jsem na dovolené kde sice wifi byla, ale byla hodně slabá takže nic nešlo. Ale jsem zpět a jdu všechno dohnat. :)

Volitelný horní boxy

9. července 2016 v 21:24
Ahoj všichni, v hornim volitelným boxu jsem zařadila ,,obrázkové rubriky''. Každá bude mít svoje. A k čemu jaká je? To si řekneme:

1. Martina - Tam budou všechny novinky o Martině Stoessel a budou všechny na jednom místě.


2. Mercedes - Tam budou všechny novinky o Mercedes Lambre a budou všechny na jednom místě.


3. Zpátky v čase - Projek, který se připravuje.


4. Layouty - Tam budou všechny layouty co byly na tomto blogu.


5. Ptejte se... - Tam mi budete moci pokládat otázky.


6. Blog - Tam budou všchny věci ohledně blogu.


Doufám, že se vám ,,obrázkové rubriky'' líbí a svůj názor mi můžete napsta do komntářů.
 
 

Reklama