Tini: El Gran Cambio De Violetta

Tini: Violettina proměna v Česku a na Slovensku!

28. února 2017 v 5:42
Ahoj všichni, určitě hodně z vás o této zprávě ví, ale kdy by o ní někdo nevěděl tak Tini: Violettina proměna jde do Česka a na Slovensko! Česko, Slovensko, Chorvatsko, Rumunsko, Maďarsko a všechny země na Balkánu se filmu dočkají ve svém jazyce. Díky televizní stanici HBO, která již 9.března v 18:20 přinese film s českým dabingem. Co se ale neví je to, že není jisté zda dabing bude s stejný jako v serálu, ale snad se to pokusím zjistit. Určitě ty, kteří to nevěděli tak je mají z této zprávy takovou radost jako já. :)

Nezapomněte se tedy 9.března v 18:20 koukat na stanici HBO a když to nestihnete tak nevadí jsou připravené i reprízy.

Recenze se připravuje

Informace o filmu se připravují


Výsledek obrázku pro tini: violettina proměna

Zdroj: The suite life CZ & Violetta & Soy Luna

Premiéra filmu Tini v Berlíně

21. října 2016 v 15:22
Určitě mnozí z vás si mysleli, že premiáru filmu už skončila, ale pravda to není. Tini měla svou premiéru v sousedním Německu a to přesně v Berlíně. Jako u každé premiéry tam byla Tini a to také propojila s promo tour, ale nebyla tam sama s ni tam byla představitel Leona Jorge Blanco. Tini přijela z Polska, ale Jorge přiletěl z Ameriky. Poté oba šli na focení s rozhovor pro Bravo, ale nebyli tam sami, přišli tam za nimi dvě známé dvojčata Lisa a Lena ZDE.
Musím vám tedy říct, že oboum to tam moc slušelo a v celém článku si můžete vychutnat nádherné fotky + dvě videjka.


Více v celém článku

Tini: El Gran Cambio De Violetta - 2.část fotek

1. října 2016 v 9:30
A máme tady i druhou část fotek, ale protože jich tady je hodně videa budou až ve třetí části a doufám, že se vám fotky jako minule budou líbit :)


Více fotek v celém článku

Tini: El Gran Cambio De Violetta - 1.část fotek

24. září 2016 v 13:13
Jen tak jsem hledala nějaký fotky ohledně filmu a narazila jsem na úžasný fotky z Amsterdamu a další z různých zemí atd. A řekla jsem si že je vám musím ukázat. Jsou to všechno spíš momentky, ale jsou úžasný sami posuďte :)


Více fotek v celém článku

Tini: El Gran Cambio De Violetta - Celý film s anglickými titulky

24. září 2016 v 12:02

Tini: El Gran Cambio De Violetta je film, který zakončuje vlastně celkově svět Violetty a my máme možnost se na něj podívat. Film je pouze ve španělském znění, ale také s anglickými titulky, ale pro ty kteří mají televizy od O2 mají štěstí, protože film je ve videotéce za 55Kč a s českými titulky. Já jsetš film neviděla takže nevím jak to v té videotéce bude se zvukem a kvalitou, ale chci se na něj teď o víkendu podívat takže vám pak napíši svůj názor a jak to vypadá. Také jsem našla dvě verze na Youtube, ale kvůli autorským právům už byli zablokovány, ale aspoň vám to sem přidám ve španělské verzi a i s titulkami.

Španělská verze

S anglickými titulky


 
 

Reklama