Zpátky v čase

Zpátky v čase - Poděkování

2. října 2016 v 10:00

Ahoj všichni, tímnto článkem bych vám chtěla poděkovat, že jste sledovali Zpáteční cestu Ludmili a Violetty a že jsme společně zavzpomínali na nádherné okamžiky obou holek. Doufám,že se vám tato rubrika líbila a třeba se uvidíme i u jiné.

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Zpátky v čase - Anketa s Ludmilou

25. září 2016 v 12:00

Ahoj všichni, máme tady neděli a s ní poslední zpáteční cestu a tentokrát anketu s Ludmilou. Vyberu vám zase pár nejkrásnějších okamžiku z každé sezóny. Užijte si to :)

Všechny okamžiky v celém článku

Zpátky v čase - Anketa?

17. září 2016 v 11:37

Jak jsem ve Zpáteční cestě s Ludmilou psala, že nás měla čekat anketa s Violettou tak nevyšla, protože jsem ji neměla připravenou, ale zítra na 100% vyjde a doufám, že se těšíte. Jediné co vám řeknu je že to bude celé shrnutí celé Violettiny cesty :). Tak zítra jako obvykle ve dvanáct to tady máte.

Zpátky v čase - Ludmila 3.sezóna

21. srpna 2016 v 12:00

Ahoj všichni, jako obvykle je neděle a s ní poslední zpáteční cesta v čase a to s Ludmilou do třetí sezóny. Bavte se :)

Ludmila i s ostatními začínají svou poslední etapu na turné s Youmix. Ludmila se během tří let dost změnila a vyspěla, ale především se díky Federicovi naučila co je to láska. Jakmile s Violettou dozvídají, že jejich rodiče spolu něco mají Ludmila z toho moc nadšená není a snaží se co nejvíc je od sebe rozeštavt. Když ses Priscilou přestěhuji k Violettě domů, Ludmila jí dělá samé naschváli atd. Poté co jí Youmix nabídne, že se může stát jejich hvězdou se to mezi ní a Fedricem začíná zhoršovat až se s ní Federico rozejde. Ludmilu to sice mrzí, ale i tak neodchází od Youmix. Jakmile jí Youmix představí Felipe, Ludmila toho tak trochu využije a schvalně se s ním ukazuje před Federicem, aby žárlil. Po chvíli to Ludmilu přestane bavit a novinářům řekne celou pravdu a Youmix ji vyhodí. Ludmile to nevadí zato její mamce Priscile ano. Když Ludmila odešla snažila se skoro každý den získat Federica zpátky jenže Federico jí to nechce odpustit. Poté co se stal ten incident, že Priscila shodila Violettu ze schodů, ale hodila to na Ludmilu, chce Priscila poslat vlastní dceru za otcem do Afriky, ale v tom ji zabrání Germán. Jakmile se Federico dozví co všechno si Ludmila musela vytrpět spojí se s jejím otcem a přemluví ho ať přijede do Argentiny a také přijede. Priscila se pak Ludmile omlouvá a odchází se léčit a tak zůstane u Germána a Violetty a nakonec se dá i s Federicem dohromady.


Ludmila zpívá Quiero

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila, Naty, Francesca a Camila zpívají Encender Nueestra Luz

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a Federico zpívají Si es por amor


Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a ostatní zpívají Euforia

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Doufám, že se vám poslední díl líbil a ještě nás bude příští neděli čekat anketa tak se máte na co těšit. Vaše názory mi určitě dál pište do komntářů. :)))

Zpátky v čase - Violetta 3.sezóna

15. srpna 2016 v 10:15

Ahoj všichni, omlouvám se že zpáteční cesta nevyšla včera, ale byla jsem na celodenním výletě a přijela jsem pozdě večer a šla jsem spát, takže je to tady s menším spožděním, bavte se.:)

Violetta svou poslední kapitolu začíná na turné. Youmix, který toto turné pořádá se Violetta stále zdokonaluje ve zpěvu a také má konečně štěstí v lásce a je s Leonem. Později se Violettin otec Germán zamiluje do jedné ženy jménem Priscila, ale to Germán ještě neví, že Priscila je matka Ludmily. Později když to Violetta s Ludmilou zjistí moc nadšené nejsou, ale Violettě to tak moc nevadí. Netrvá to dlouho a Priscila a Ludmila se k nim nastěhují. Ludmila sem tam Violettě udělá naschvali, ale né všechno udělá Ludmila. Jakmile do studia nastoupí nový kluk Alex zamiluje se do Violetty, ale Violetta s ním chce být jen kamarádka, ale to později vyvolá mezi ní, Alexem a Leonem problémy a Leon se s Violettou rozejde. Jamile Violetta zjistí, že Leon má novou známost Gery začne se víc bavit s Alexem. Později Violetta s Ludmilou spolu zpívají na svatbě Germána a Priscili. A z nich se tudíž stávají sestry. Ke konci série se Violetta s Leonem dozví, že to proč se rozešli a rozhádali bylo díky Gery a Clementovi/Alexovi. A nakonec se zase dají dohromady a společně zpívaji na svatbě Germána a Angie.


Violetta zpívá Supercreativa

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta, Francesca a Camila zpívají Veo veo

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta a ostatní zpívají Crecimos juntos


Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta a Ludmila zpívají Más qoe dos


Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Doufám, že se vám zpáteční opožděná cesta líbila a váš názpr mi určitě napište do komentáře ráda si ho přečtu. Děkuji :)

Zpátky v čase - Ludmila 2.sezóna

7. srpna 2016 v 12:00

Ahoj všichni, dnešní článek jak všichni váme je Zpátky v čase a dneska s Ludmilou do druhé sezóny.

Jako všichni ostatní tak i Ludmila se do studia vrací vyspělejší a taky o trošku hodnější, ale né moc protože stejnak bude chtít Violettu dostat ze studia. Jakmile do studia nastoupí její nejlepší kamrád Diego využije toho a řekne mu, aby začal chodit s Violettou a aby se do něj opravdu zamilovala a potom aby se sní rozešel. Když se Violetta dostala k Youmix Ludmilu to ještě víc naštvalo a snažila se ještě víc, aby ji ze studia dostala. Když v půlce se do studia vrací Federico Ludmila se začně chovat zvláštně a Naty to pozná. Ludmila se postupem času začne uvědomovat co vlastně k Federicovi cítí a začně být i hodnější a nakonec se i Violettě omluví a to jenom zásluhou Federica.


Ludmila zpívá Hoy somos más

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a Naty zpívají Peligrosamente Bellas

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a Federico zpívají Te creo

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a ostatní zpívají před starostou

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Doufám, že dnešní zpáteční cesta s Ludmilou do druhé sezóny se vám líbila a určitě mi svůj názor napište do komentářů. :)

Zpátky v čase - Violetta 2.sezóna

31. července 2016 v 12:00

Ahoj všichni, máme tady neděli a s ní i další zpáteční cestu a dneska s Violettou do druhé sezóny.

Violetta se vrací zpátky do studia a je mnohem vyspělejší jako všichni ostatní. Konečně má už v jasno v tom co chce dělat a to je zpívat. Je také ráda, že konečně nemusí lhát svému otci, který jí to zakazoval. Potom co Tomás odešel má jasno s kým chce být a to je s Leonem, ale to se pomalu začne měnit jakmile do studia příjde Diego. Diego je nejlepší kamrád Ludmily a od té dostane za úkol, aby s Violettou začal chodit, aby jí dostala ze studia. Po čase Violetta dostane od Youmix nabídku, aby se stala jejich výhradní umělkyní a to Ludmilu naštve ještě víc. Violetta chodí s Diegem až skoro do konce, ale poté se díky videu na telefonu Leona dozví, že to všechno byl podvod a Diego a Ludmila jí ublížili, nedokáže zazpívat svou písničku, ale s tím ji pomůže Leon a zachrání ji a Violetta se k němu vrátí. Skoro až ke konci se Ludmila Violettě omluví a chce ji i s Federicem pomoct, aby se zúčastnila vystoupení, ale moc to nepomůže, to co jí pomůže je to, že s ní na pódiu vystoupí její otec.


Violetta zpívá na letišti Hoy somos más


Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta, Francesca a Camila zpívají Código Amistad


Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta a ostatní zpívají Esto no puede terminar

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta a Ludmila zpívají Si es por amor


Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Doufám, že cesta s Violettou do druhé sezóny se vám líbila a určitě mi napište do komentářů vaše názory. :))

Zpátky v čase - Ludmila 1.sezóna

24. července 2016 v 12:00

Ahoj všichni, máme tady zase neděli a s ní další pokračování Zpátky v čase a dneska s Ludmilou.

Ludmila se v první sezóně chovala namyšleně a byla i zlá a to jí zůstane i do druhé a trošku to třetí sezóny. Ludmila se svým přítelem Leonem a svou partou jsou hvězdami studia. Ta její sláva, ale začne ustupovat. Proč? Protože do studia nastoupí nová spolužačka a taky největší nepřítelkyně Ludmily a to Violetta. Ludmila se s Violettou nesnáší a důvod je takový, že za prvé Violetta je ta hodná a milá a tím pádem ji mají všichni rádi, za druhé obě milují Tomáse a za třetí podle Ludmily ji Violetta ukradla Leona. Ludmila se svou jedinou nejlepší kamarádkou Naty vymýšlí jak se Violetty zbavit. Jakmile se dozví, že Camila nechce podepsta smlouvu tak toho využije, ale později na to doplatí. Ke konci sezóny si můžeme všimnout jak Ludmila se trošku snaží a obejme se s Violettou.


Ludmila zpívá Ahí estaré

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila proti Camile

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a Tomás zpívají

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Ludmila a ostatní zpívají Juntos somos más

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Doufám, že se vám Zpáteční cesta s Ludmilou líbila a určitě mi to napište do komentářů. :))

Zpátky v čase - Violetta 1.sezóna

17. července 2016 v 12:00

Ahoj všichni máme tady první díl z rubriky Zpátky v čase. Jako první tady máme Violettu.

Violetta se svým otcem se vrátili do Buenos Aires a Violetta začíná poznávat pravé přátelství, první lásku a svou vášeň k hudbě. Poznává také rodinu z matčiny strany. Kvůli hudbě lže svému tátovi, ale kvůli zpěvu by udělala Violetta cokoliv. Poznává svého prvního nepřítele a to Ludmilu se kterou se navzájem nesnášejí, ale na druhou stranu poznává svouje nejlepší přátelé Francescu, Camilu a Maxiho. Poznává také své dva nápadníky Leona a Tomáse. Violetta má dlouho potíže se rozhodnout mezi nimi, ale nakonec není ani s jedním a navíc Tomás se vrací zpátky do Španělska a s Leonem jsou pouze přátelé. Když se její otec dozví, že Violetta studuje hudbu je nejprve naštvaný, ale poté ji v tom začne podporovat. Díky Ludmile Violetta zjistí, že Angie není jenom její domácí učitelka a profesorka zpěvu ve studiu, ale že je její teta. Nejprve je na Angie naštvaná, ale později jí odpouští.


Violetta zpívá En mi mundo

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta, Francecsa a Camila zpívají Junto a ti

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta a ostatní zpívají Ser mejor

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Violetta a Ludmila zpívají Te creo

Pokud nejde spustit klikněte ZDE

Doufám, že se vám dnešní zpáteční cesta líbila a určitě se k tomu vyjádřete v komentáři. :)))

Zpátky v čase

10. července 2016 v 20:58
Ahoj všichni, připravila jsem si pro vás novou rubriku: Zpátky v čase. O čem to je? Jde o to, že se vrátíme v čase a připomeneme co Ludmila s Violettou zažili. Každou neděli vyjde jedna z nich a abych to nějak upřesnila napíšu vám datumy kdy kdo bude :).

17.7.2016 - Neděle - Violetta 1.sezóna
24.7.2016 - Neděle - Ludmila 1.sezóna
31.7.2016 - Neděle - Violetta 2.sezóna
7.8.2016 - Neděle - Ludmila 2.sezóna
14.8.2016 - Neděle - Violetta 3.sezóna
21.8.2016 - Neděle - Ludmila 3.sezóna

Doufám, že se vám projek bude líbit. :))))
 
 

Reklama